logo1

لیست شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو

ایزو11

لیست شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو

امروزه دغدغه اصلی شرکتها برای اخذ گواهینامه ایزو ، برند و cb صادر کننده گواهینامه ایزو است وسوالات مختلفی دراین زمینه پیش می آید که آیا cbیا مرجع صادر کننده گواهینامه ایزو ، معتبر است یاخیر.

Cb های زیادی در ایران و در سطوح مختلف اعتبار، در حال فعالیت هستند.برخی از این cb ها دارای تاییدیه سازمان IAF هستند که این مراجع دارای بالاترین سطح اعتبار می باشند . برخی دیگر از این Cb ها نیز به صورت خصوصی فعالیت نموده و تایید سازمان IAF را دریافت ننموده اند.

پ.ن * سازمان IAF سازمانی است که به گواهینامه های ایزو اعتبار می بخشد.

برای مشاهده سایت سازمان IAF روی لینک زیر کلیک کنید

سایت سازمان IAF

  • گواهینامه ایزو ارزان

شرکت هایی که بدنبال گواهینامه ایزو ارزان هستند ، معمولا به سراغ CB هایی که به صورت خصوصی فعالیت نموده میروند. این در حالیست که برخی از برند های مورد تایید سازمان IAF قیمت برابر و یا حتی کمتری نسبت به گواهینامه های ایزو صادره از مراجع خصوصی دارند . متاسفانه برخی از شرکت ها از عدم آگاهی سازمان ها سو استفاده کرده وگواهینامه های ایزو غیر IAF رابه جای گواهینامه ایزو دارای تاییدیه سازمانIAF و به قیمت کلان به سازمان ها ارائه می دهند.پس نیاز است که در ابتدا شرکتها وسازمان ها اطلاعات لازم را در زمینه اخذ گواهینامه ایزو و آگاهی از لیست شرکت های گواهی دهنده ایزو کسب نموده و در دام این افراد نیفتند.
  • گواهینامه ایزو فوری

دربرخی مواقع سازمان ها وشرکتها برای شرکت درمناقصات وتکمیل مدارک خود نیاز مبرم به اخذ گواهینامه ایزو دارند.این بدین معنی است که این دسته از شرکت ها درچند روز ویا حتی در صورت از دست دادن وقت در یک روز اقدام به اخذ گواهینامه ایزو می کنند.
اینگونه شرکت ها بهتر است ابتدا نسبت به اخذ گواهینامه ایزو از مراجع غیر IAF وخصوصی اقدام نموده و سپس بعد از شرکت در مناقصات گواهینامه ایزو خود را باپرداخت مابه التفاوت به برند IAF تغییر دهند.
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاعات کامل در این زمینه با مرکز مشاوره رایان سرت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان این مرکز اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند.

موارد جستجو در اینترنت:

لیست شرکت های گواهی دهنده ایزو ، گواهینامه ایزو ارزان ، گواهینامه ایزو فوری ، اخذ ایزو معتبر ،گواهینامه ایزو معتبر ، گواهینامه ایزو چیست ، گواهینامه ایزو 9001 ، گواهینامه ISO ، اخذ گواهی ISO ، ایزو فوری ، ایزو ارزان ، گواهینامه IMS ، ثبت ایزو ، گواهینامه ایزو مورد تایید NACI

  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا