logo1

خدمات اخذ و صدور گواهینامه ایزو

iso 9001

خدمات اخذ و صدور گواهینامه ایزو

ایزو چیست؟

آیا درباره خدمات مربوط به اخذ و صدور گواهینامه ایزو اطلاع دارید؟

حتماً تا کنون درباره ایزو، گواهی نامه ایزو، دارنده گواهینامه ایزو و... در تبلیغات، اخبار تلویزیونی و مجلات شنیده اید. سال های متمادی است که واژه ایزو و خدمات مربوط به اخذ و صدور گواهینامه آن موجبات تفاخر و افزایش کیفیت انواع مختلفی از محصولات و خدماتی را فراهم آورده که در نقاط مختلف کشور عرضه شده است. اما لازم به ذکر است که این معیار و فاکتور، تنها به کشور ما اختصاص ندارد. بلکه ایزو یک گواهینامه جهانی است که استانداردهای مربوط به آن، نشان گر برتری و امتیازات یک مجموعه یا محصول است. به طور کلی اصطلاح ایزو از عبارت سازمان استانداردسازی جهانی برگرفته شده است.

ایزو چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با مقوله ایزو و فعالیت های مربوط به اخذ و صدور گواهینامه آن توضیح دهیم لازم است این‌گونه بیان کنیم که ایزو یک سازمان غیر دولتی جهانی است که در ژنو واقع شده است. این سازمان در ابتدا در سال 1947 میلادی تأسیس یافت و در همان سال مأموریت خود را در جهت تسهیل بخشیدن به فعالیت های تجاری، تحت عنوان تدوین استانداردهای بین المللی فنی و اختیاری آغاز نمود.

به طور کلی خدمات مربوط اخذ و صدور گواهی نامه ایزو، گسترش استاندارد کردن فعالیت های گوناگون با دیدگاه تسهیل کننده نسبت به مبادلات بین المللی، بهبود تمامی فعالیت های اقتصادی و نیز حمایت از خواسته ها و نیازهای مصرف کننده و تولیدات سازندگان است که تمامی این خدمات نقش بسیار مهمی در ساخت و عرضه کالا و خدمات با کیفیت تر، ایمن تر و بهداشتی تر را برعهده دارد.

استانداردهای ایزو چه کاربردی دارند؟

احتمالاً این سوال برای بسیاری از ما به وجود آمده است که استانداردهای ایزو چه کاربردی می توانند داشته باشند؟

آیا استانداردهای ایزو می توانند کیفیت و کارایی محصولات و خدمات ما را تضمین نمایند؟

همان گونه که در این مقاله مطرح شد عبارت ایزو و استانداردهای آن مربوط به سازمان جهانی استاندارد سازی است. به طبع سازمان جهانی ایزو، استانداردهای خود را در جهت پاسخ به این سؤالات معرفی کرده است. امروزه استانداردهای ایزو و اهمیت و کاربرد آن ها در تولید و فروش محصولات و خدمات متنوع به گونه ای است که در تمامی مبادلات جهانی ، این معیار به عنوان شرط اولیه و مهم داد و ستدهای بین المللی قرار گرفته است. زیرا سازمان جهانی ایزو با ارائه تمامی استانداردهای خود، قادر به تضمین ایمنی و بهداشت و نیز کیفیت و کارایی، تمامی محصولات و خدمات ارائه دهنده خود می باشد. همچنین به راحتی می تواند تجارت و بازرگانی میان کشورهای مختلف را تسهیل بخشد.

گواهینامه ایزو 9001 چیست؟
آیا تاکنون درباره گواهینامه ایزو 9001 شنیده اید؟
آیا از استانداردهای مربوط به آن اطلاع دارید؟
در حال حاضر یک سری استانداردهای مختلف در سازمان جهانی ایزو تدوین و تهیه شده است که بلافاصله پس از تصویب با شماره سریال ایزو شناخته می شوند. اگر به بسته بندی های کالای خریداری شده خود توجه نمایید به راحتی می توانید این علامت ها و آرم مختص به ایزو را مشاهده کنید. در واقع می توان گفت هر یک از این استانداردها نشان گر پیامی خاص به مشتریان خود هستند. یکی از این استانداردها ایزو 9001 می باشد و این علامت نشان دهنده آن است که سازمان و تولید کننده این محصول از یک نظام کیفیتی خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد. شایان ذکر است که استاندارد ایزو 9001 تاثیر بسزایی در پیشرفت صنعت و اقتصاد را بر عهده دارد.
اهمیت اخذ گواهینامه ایزو 9001
جالب است بدانید زمانیکه موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 می شوید توانسته ای به بیش از یک میلیون سازمان و شرکت در سطح بین الملل بپیوندید که قادر هستند تمامی فعالیت ها و کسب و کار خود را در زمینه های مختلف از طریق این سیستم قدرتمند بهبود و توسعه بخشند. در واقع با اخذ گواهینامه iso9001 این امکان برایتان وجود خواهد داشت تا به صورت همیشگی، نظارت و مدیریت کیفیت محصول در کسب و کار و فعالیت هایتان جاری باشد. از دیگر مزیت های اخذ گواهینامه ایزو 9001:
بهبود مداوم، عملیات ساده و کاهش هزینه ها
کسب و کار بیشتر
کسب رضایت مشتریان
انعطاف پذیری بیشتر و رسیدن به یک کسب و کار پایدار
برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه ی اخذ گواهینامه ایزو با مرکز رایان سرت تماس حاصل فرمایید.
موارد جستجو در اینترنت:

گواهینامه ایزو 9001 ، گواهینامه ایزو چیست؟ ، صدور ایزو ، هزینه گرفتن گواهینامه ایزو ، مشاوره ایزو ، شرکت ایزو ،گواهینامه ایزو 9001 چیست؟ ، قیمت iso 9001، شرایط اخذ ایزو برای شرکتها ، قیمت گواهینامه ایزو ، هزینه مشاوره ایزو 9001 ، هزینه گرفتن استاندارد ، هزینه استقرار ایزو ، گرفتن گواهینامه ایزو برای شرکت ، هزینه پیاده سازی گواهینامه ایزو ، تعریف ایزو ، ایزو مخفف چیست ، لیست استانداردهای ایزو ، ایزو چیست pdf، ایزو چیست و انواع آن، انواع گواهینامه ایزو  ، استاندارد ایزو 9001 چیست ، ایزو+pdf، انواع ایزو در صنعت ، معرفي انواع ايزو ، انواع ایزو در صنایع غذایی ، لیست استانداردهای ایزو ، ایزو چیست وانواع آن ، ایزو 9001، انواع ایزو درمهندسی صنایع ، گواهینامه ایزو ، گواهینامه ایزو ارزان

  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا